Wracamy do życia!

Autor: 2 grudnia 20120 komentarzy

Ostatni wpis umieściłem na blogu ponad 4 miesiące temu. Otrzymałem od Was wiele pytań odnośnie przyczyn takiego stanu rzeczy oraz tego, czy to stan przejściowy, czy definitywny koniec bloga.

To na pewno nie koniec blogowania!

Przyczyn takiego stanu rzeczy było co najmniej kilka – jedną z nich było zaangażowanie w inne projekty blogowe. Współtworzyłem bloga dotyczącego sprawy Amber Gold –  www.prawnikoamber.pl, w konsekwencji zaangażowałem się w tą sprawę także od strony prawnej.

W pewnym momencie podjąłem decyzję o pozostawieniu bloga „samemu sobie” na pewien okres i prowadzenie obserwacji zainteresowania blogiem od strony technicznej. Skutkiem tej obserwacji była rosnąca popularność bloga, wiele interesujących spotkań, rozmów telefonicznych, czy wreszcie korespondencja prowadzona z osobami szukającymi informacji na temat najmu w galeriach handlowych.

Oprócz tego na pewien czas pochłonęła mnie nauka…

Od dzisiaj powracam jednak do systematycznego blogowania, wkrótce będziesz mógł odwiedzić mojego nowego bloga, na którym znajdziesz mnóstwo interesujących informacji na temat umowy franczyzy.

Kategorie: Blog

Skomentuj

Back to Top